“2023 Hedef Microbiota Konferansı: Mikrobiota Araştırmalarındaki Son Gelişmelere Derinlemesine Bir Bakış”

santa
1 Min Read

Microbiota 2023 hedeflemesi, 100+ endüstriyel ve akademik katılımcının yanı sıra, 2 gün boyunca 62+ iletişimle microbiota’nın çeşitli rolleri hakkında ışık tutacak bir toplantı olarak 17-19 Ekim’de gerçekleştirilecek. Bu toplantı, mevcut mikrobiyota araştırma trendlerini ve gelecekteki etkilerini yakalamayı amaçlıyor.

Etkinlikte, spesifik hastalıklardan çevresel ve antropolojik düşüncelere kadar geniş bir konu yelpazesi olacak. Birçok konuşma, mikrobiyota ve çeşitli hastalıklar arasındaki bağları açığa çıkarırken, bazıları teknoloji ve yenilikçi tekniklerin kullanımına dalacak. Tüm konuşmacılar, mikrobiyota araştırmasının evrensel önemini ve ilgisini vurgulayan dünya çapında kurumlardan oluşacak.

Etkinlik çevrimiçi olarak da izlenebilecek ve çevrimiçi katılımcılar, konferans sonrası özet kitabına ve konferans tekrarına erişim imkanı bulacaklar.

Yeni başlatılan Phage-Microbiome Konsorsiyumu, bu yıl fajların ve insan mikrobiyotunun karmaşık etkileşimlerine yeni bakış açıları sunmayı ve yenilikçi, etkili ve kişiye özel faj terapileri için yol açmayı amaçlıyor.

Daha fazla bilgi için resmi Microbiota 2023 web sitesini ziyaret edin: www.microbiota-site.com.

Share This Article